VITAMED
Władysława IV 47 81-386 Gdynia Pon-Pią: 08:00-18:00 | Sob: 10:00-14:00 +48 889 786 690
Beata Dymarczyk

Beata Dymarczyk

Dietetyk

Jestem dyplomowaną Trenerką Personalną, pasjonatką i zawodniczką sportów sylwetkowych oraz konsultantką żywieniową/dietetyczką z 4-letnim doświadczeniem zawodowym.

Dietetyk

Witaj!


W oparciu o stale udoskonalaną wiedzę sportowo – dietetyczną, tworzę szczegółowe plany żywieniowe z dbałością o każdy detal. Dowiesz się na ich podstawie: ile, kiedy i dlaczego jeść tak, a nie inaczej.

Jednocześnie zadbam o potrzeby Twoich kubków smakowych (preferencje smakowe). Dostosuję także żywienie pod kątem rodzaju i intensywności wykonywanej aktywności fizycznej oraz pracy zawodowej.

W porozumieniu z naszymi lekarzami zajmuję się również dietoterapią w zdiagnozowanych chorobach (układu pokarmowego, układu sercowo – naczyniowego, chorobach metabolicznych, alergiach i nietolerancjach pokarmowych

W gabinecie przeprowadzę Cię przez psycho – konsultacje, badające Twoje osobiste „ALE” (przeszkody) oraz siłę Twojego „DLACZEGO”. Dzięki temu dowiesz się jak długa droga przed Tobą.

Wspólne spotkania stanowić będą swego rodzaju lekcje łączenia odpowiednich grup pokarmowych. Nauczymy się również dobierania właściwych substytutów pokarmów, naukę budowania nowych, zdrowszych nawyków żywieniowych.

Dowiesz się między innymi:

Dlaczego maksymę

„jesteś tym, co jesz” należy interpretować dosłownie.

W jaki sposób

wpłynąć na poprawę składu ciała - zatrzymać/zbudować tkankę mięśniową a zredukować tłuszczową

Jak skutecznie

podkręcić metabolizm za pomocą żywienia oraz odpowiedniej suplementacji.

Jak przemienić

nawyk w neurologiczną żądzę prowadzącą wprost do upragnionego celu.

W jaki sposób

praktykowanie samodyscypliny przemieni Cię w nowszą, lepszą wersję Ciebie.

Każda konsultacja stanowić będzie kolejny krok, mający za zadanie lepsze poznanie i zrozumienie samej/ego siebie. Także nauczenie się podejmowania bardziej świadomych decyzji, skupianie uwagi na poszukiwaniu rozwiązań i różnych możliwości.

Jeśli marzysz o wyzwoleniu silnej motywacji do działania, poczuciu świadomości zdrowotno - dietetycznej oraz wytrwaniu w postanowieniu aż do osiągnięcia upragnionego celu, wówczas stanowię idealne rozwiązanie Twojego problemu

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Beata Dymarczyk